• טרי
מוסתר המוביל (TM) אוניברסלי IWB נרתיק עבור לשאת נסתרת | בתוך גומי | מתאים לכל נשק S&W M&P מגן 9/40 1911 מזל שור PT111 G2 זיג זאואר גלוק 19 17 27 43 (ימני)

מוסתר המוביל (TM) אוניברסלי IWB נרתיק עבור לשאת נסתרת | בתוך גומי | מתאים לכל נשק S&W M&P מגן 9/40 1911 מזל שור PT111

Buyers rating:
ILS 22.43

של הסחורה

⭐️ ימני ✔ להבטיח נוחות מקסימלית שלנו - IWB הנרתיק עשוי מבד מרופד לנשימה כירורגית כיתה אלסטי ניאופרן עם אוויר חורים שיאפשרו אוורור הרגליים שלך – אתה תשכח שיש לך את זה!את קצף רך הפנימיים של הנרתיק כדי למנוע שפשוף, אי נוחות שלא כמו רוב האחרים IWB נרתיקי שתמצאו !. ✔ קרב ותיק בבעלות העסק - אנחנו צוות של צבא ארה " ב ותיקי שימוש שלנו ניסיון קרבי עם נשק כדי לספק לך את היעילה ביותר IWB מוסתר לשאת נרתיק בשוק.כמו כן אנו מספקים שירות לקוחות יוצא מן הכלל!שלנו 100% שביעות רצון להבטיח וכן אחריות לכל החיים מבטיח לך יהיה גורם סיכון לרכוש איתנו. ✔ מתאים לכל האקדח גודל אוניברסלי בתוך נרתיק גומי תוכנן כדי להכיל את כל גודל נשק מכל תת-קומפקטי גלוק 27 כל הדרך עד בגודל מלא .45 1911. לא מאמין לי?בדוק את התמונות שלנו על הרישום כדי להוכיח את זה!יוצאי הדופן היחידים הם כמה זיג זאואר דגמים זה עשוי לדרוש כמה תפרים כדי להיות לחתוך עם סכין גילוח כדי להתאים את ההדק דרך. ✔ מהיר לצייר אחריות. ✔ לא הדפסה אחריות - האגודל לשבור נרתיק מאפשר לך להדליק את החזקת רצועה עם החלק האחורי של האגודל לשלוף את הנשק במהירות וביעילות.כמו כן, אתה יכול ללכת, לקפוץ, עבודה, אפילו לרוץ עם זה IWB נרתיק של מתכת חסון תפס חגורה ללא כל תנועה של הנשק שלך.עיצוב מלוטש של נרתיק זה מאפשר לך לשאת מוסתר בדיסקרטיות, ללא אפשרות של נשק מראה דרך המכנסיים (הדפסה). ✔ נוסף מגזין, סכין, או נשק קטלני נרתיק אנו מספקים לך עם תוספת ניאופרן תפס חגורה נרתיק זה יכול לשמש עבור מחסנית נוספת, סכין מתקפל, או אפילו כמה קטלני ציוד כגון תרסיס פלפל או שוקר חשמלי. ✔ איכות הנסתר מנשא אוניברסלי ניאופרן בתוך המותניים (IWB) נרתיק ואיכותי כירורגית כיתה ו לנשימה ניאופרן חומר.בין אם באמצעות הראשי שלך שיטת לשאת נסתרת או כגיבוי מוסתר לשאת נשק, אתה יכול לסמוך על ההגרלה המהירה ואת יכולת העמידות נרתיק זה מציע.האגודל לשבור שמירה הלבישו את IWB נרתיק הוא מאוד מהיר ויעיל עם קפיצי פשוטה של האצבע שלך. ✔ אחריות על IWB נרתיק מלא החזר אם אתה לא מרוצה.אנו מציעים אחריות לכל החיים על בתוך נרתיק גומי. ✔ גמישות נרתיק אוניברסלי זה גם יכול להתאים לכל גודל יד האקדח, לא רק את תת-קומפקטי כלי נשק רבים אחרים אוניברסלי IWB נרתיקי מכר מחייבים אותך להשתמש.עם זאת, יש כבר כמה בעיות עם דגמים מסוימים של זיג זאואר אקדחים זה עשוי לדרוש ממך לקחת כמה תפרים עם סכין גילוח כדי להתאים את ההדק השמירה. ✔ את יכולת כוונון הנרתיק מיועד כל סוג של נושא אני.ה.נספח, הירך, הגב נושא, וכו'. ✔ קלות שימוש פשוט מקום בתוך החגורה שלך ומקום עמידה מתכת קליפ לנוח, בכל גודל שאיפה החגורה להחזיק באופן מאובטח במקום. ✔ נוסף מגזין כיס בין אם אתה נושא נוסף מגזין, סכין, או כל צורה של הרג הגנה כמו שוקר חשמלי או תרסיס פלפל, אתה יהיה מסוגל ליהנות מחסנית נוספת נרתיק כלול עם הרכישה שלך אשר אחרים לא IWB נרתיקי על ההצעה.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה

DeSantis, אפשרות 4 נרתיק
  • טרי
דירוגי קונים:

DeSantis, אפשרות 4 נרתיק

תוצרת ארה " ב.תוצרת ארה " ב.גובה האריזה : 27.6 ס " מ.חבילת אורך : 3.7 ס " מ.חבילת רוחב : 19.4 ס " מ.חבילת משקל : 0.163 ק " ג.א

ILS 63.80