• טרי
ריקוד הדוב סלע, מינרל & אוסף מאובנים פעילות קיט (125+ מחשבים אישיים, לא חצץ) 2 Geodes, Ammonite, שיני כריש בתוך המטריקס, מאובנים קקי, ראשי חץ, זיהוי גיליון & רוק הספר, גזע חינוך מדע?

ריקוד הדוב סלע, מינרל & אוסף מאובנים פעילות קיט (125+ מחשבים אישיים, לא חצץ) 2 Geodes, Ammonite, שיני כריש בתוך המטריקס,

Buyers rating:
ILS 49.42

של הסחורה

✔️הטוב ביותר רוק, ג 'ם & מינרלים פעילות איסוף הערכה כוללת מעל 125 איכות יח' בתוספת רוק ID הספר על גזע מבוסס למידה.אל תלכו שולל על ידי הלאומי של המתחרה קיט כמו התמונות שלהם ואת האריזה המהודרת מטעים ואת התוכן שלהם נחותים, תוצרת סין. ✔️למצוא, סוג & לזהותלהפיץ את הרוק ומינרלים אוצרות על השולחן או הרצפה ולהתאים דגימות עם זיהוי גיליון חדש 27 דף רוק & מינרלים הספר לגלות ולזהות כמו סלעים!. ✔️בונוס : Ammonite מאובנים, Otodus כרישים השן בתוך המטריקס, Coprolite (קקי של דינוזאור ),רוק זיהוי הספר, 2 קל לפתוח Geodes עם קריסטלים בפנים!. ✔️נאספו בארה "ב על ידי צוות המסור שלנו ביוג' ין, או.אנחנו גם לתרום 10% מהרווחים לצדקה!. ✔️כסף בחזרה להבטיח-אותו ריקוד דוב איכות כמו שלנו קיטים אחרים.אם אתה לא מרוצה לחלוטין, דב רוקד בשמחה את כספכם חזרה בתוספת עלויות ההובלה לשני הכיוונים.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה

לחפור! מאובנים & מינרלים
  • טרי
דירוגי קונים:

לחפור! מאובנים & מינרלים

צעצועים ללמד : לחוות את הריגוש של גילוי כמו מאובנים עם גיאולוגיה לחפור להגדיר!לחפור מאובנים ומינרלים מ12

ILS 37.48
פרונטליין פלוס כלב בינוני
  • טרי
דירוגי קונים:

פרונטליין פלוס כלב בינוני

המשרד לאיכות הסביבה אישר 2344 LB בינוני כלבים 3 חודשים 3 מנות "פרונטליין פלוס לכלבים תחת 2344 LB פרונטליין פלוס

ILS 84.30