• טרי
חוג אגרוף מלאכה מנקב צורות - חוג עיצוב אלבומים אגרופן צורות מוכן, נייר עגול מחתימי עם גודל שונה קוצו של עיצובים עבור קבלת הכרטיס DIY אלבומי תמונות ציוד משרדי (מעגל)

חוג אגרוף מלאכה מנקב צורות - חוג עיצוב אלבומים אגרופן צורות מוכן, נייר עגול מחתימי עם גודל שונה קוצו של עיצובים עבור

Buyers rating:
ILS 41.98

של הסחורה

חוג אגרוף. גורם גרפיקה מיוחדת עם הדמיון שלך עם 5 גודל עיגול נייר אגרוף.עיצוב DIY יצירות כמו מתנה, כרטיסי ברכה, מעטפות, אלבומים יומן, אלבום תמונות לחברים שלך.קל להכות, הנח את הנייר לתוך נייר עגול אגרוף, ולאחר מכן הקש ניקוב חורים, ואז הסתובב אותו מעט כדי לפתוח את החלק התחתון כיסוי כדי לקבל את עיגול הנייר צורות. 5 גודל סיבוב אגרוף מלאכה( 5 גודל : 0.3" / 0.6" / 1" / 1.5" / 2" אינץ') .שם הם ורוד וכחול נייר אגרוף, מושלם עבור בנים ובנות, כמו גם. 5. גודל חור נייר המכות, בשבילך ובשביל הילדים שלך כדי לבחור העשירו את יצירות האמנות שלך.כחול וצהוב Paperes כלל-אלבום חור אגרוף מגיע עם כחול וצהוב נייר, אתה יכול ליצור את יצירות האמנות שלך כאשר אתה מקבל את זה מיד.בתחתית הכיסוי התחתון על מעגלי נייר מלאכה אגרוף יכול לאסוף את צורות רבות לך אגרוף החוצה, ואז לא יהיו הנופלים נייר להרוס לך את השולחן.חבילה של 10 מאמרים כלול.את האלבום מעגל אגרוף מגיע עם 5 PCS כחול נייר 5 PCS צהוב מסמכים, אתה יכול ליצור את יצירות האמנות שלך כאשר אתה מקבל את זה מיד. 5 גודל סיבוב אגרוף מלאכה.5 גודל (0.3 / 0.6 / 1 / 1.5 / 2 אינץ) עיגול אגרוף להעביר את הזמן עם הילדים שלך כדי להפוך את גרפיקה מיוחדת, זה יהיה נהדר כדי לשחק יחד עם המשפחה שלך!.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה

SlimLock XL אגרוף - מעגל 4 אינץ
  • טרי
דירוגי קונים:

SlimLock XL אגרוף - מעגל 4 אינץ

צורת מעגל גודל : 100mm (4") W x 100 מ "מ (4") ה Slim Lock אגרוף יכול לשמש הפוך כדי לראות בדיוק היכן אתה חותך, לטוב יישור פח

ILS 76.05
Sunstar Kadomaru Pro, חותך פינה (S4765036)
  • טרי
דירוגי קונים:

Sunstar Kadomaru Pro, חותך פינה (S4765036)

3 ב1 פינתי עגול אגרוף : ליצור בצורה מושלמת סיים נייר אמנות או עבה למינציה דפים עם 3 כיווני חותך פינה.תוכנן כ

ILS 19.00