• טרי
המכונית בצד חלון שמש, צל - מגנטי שמשיה לתינוקות וילדים,סנוור קרני UV להגנה מפני אור שמש בהיר. שומר על הרכב שלך מגניב,מתאים עבור רוב מכוניות ג ' יפ. W27 x H19Inch (כוכב שחור)

המכונית בצד חלון שמש, צל - מגנטי שמשיה לתינוקות וילדים,סנוור קרני UV להגנה מפני אור שמש בהיר. שומר על הרכב שלך מגניב,מתאים

Buyers rating:
ILS 28.48

של הסחורה

★ סופר קל להתקנה : את החלון יש 7 מגנטים חזקים על החלק העליון ההתקנה תוך 3 שניות!אתה רק תחזיק את זה למעלה לחלון & מגנטים לצרף את עצמם.ואתה עדיין יכול לפתוח את החלון עבור זרימת אוויר. (אם המכונית שלך לא ממוסגר פלדה דלת חלון אז בבקשה לא לקנות פריט זה). ★ הגנה מפני השמש : התינוק השמש צל גרם של סופר עבה, בד רך , ההדפסה היא מושכת את הילדים שלך יאהבו את זה.זה חוסם את רוב קרני השמש.זה שומר את המכונית שלך מונק קריר פנימה.ו Protcets הפרטיות שלך,זה מושלם לטיולים ארוכים. ★ כוסות יניקה : התינוק windowshade יש 4 כוסות יניקה שניתן לעזור למנוע ילדים מושך אותו למטה. ★ יוניברסל גודל : החלון בצד שמשיות מתאים לרוב המכוניות ,כגון משאית, רכב שטח,האצ 'בק, ג' יפ, בגודל בינוני מכונית משפחתית.(L=27 ס " מ H=19inches). ★ 1 שנה אחריות : אם אתה לא sastified עם השמש שלנו צל , אנו נותנים לך החזר מלא או לשלוח שוב .מחכה הרכישה שלך, תודה.צבע : שחור כוכבים.

הוא גדול מהמידע

מוצרים בקטגוריה